MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ MZČR 10. 9. 2020

Vážení žáci a zaměstnanci školy, s ohledem na mimořádné opatření vydané Ministerstvem zdavotnictví ČR, vás prosím o dodržování povinnosti nosit roušky ve společných prostorách školy i při výuce ve třídách. Dezinfekční prostředky jsou k dispozici v celé budově.

Děkuji, Ivo Savara, ředitel školy

OPRAVNÉ MATURITNÍ ZKOUŠKY 7. 9. 2020

Podzimní opravné maturitní zkoušky se budou konat v úterý 15. září 2020 podle následujícího rozpisu pro tři komise.

4.A

4.B

4.C

Jmenování maturitních komisí ZDE.

V případě dotazů kontaktujte zástupkyni ředitele Věru Gabrhelíkovou (gabrhelikova@supsuh.cz).

DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ 7. 9. 2020

V rámci Dnů evropského dědictví, které proběhnou v Uherském Hradišti 12. a 13. 9. 2020, otevře své brány i Střední uměoleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště, která sídlí v bývalém Justičním paláci na ulici Všehrdova 267 na Franklovce na tř.M.Malinovského 368. Přijďte si prohlédnout budovy formou komentovaných prohlídek a zúčastněnte se workshopu v našich grafických dílnách.

PODROBNÝ PROGRAM DNŮ EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ NA SUPŠ UH

ZMĚNA ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 31. 8. 2020

Vážení žáci a rodiče, vzhledem k vývoji epidemiologické situace proběhne zahájení školního roku v omezeném režimu - žáci se setkají pouze se svými třídními a poté s oborovými učiteli.

Pro 2. – 4. ročníky platí původní rozpis zahájení v 8 hodin. ROZPIS TŘÍD

Žáci prvních ročníků se dostaví do školy v 10 hodin a podle rozpisu ve vestibulu zahájí s třídními učiteli. Účast rodičů je možná.

Po úvodním setkání s třídními učiteli se žáci přesunou na obory.

Mgr. Ivo Savara, ředitel školy

 

 

INFORMACE O OBOROVÝCH PLENÉRECH 26. 8. 2020

Žáci 1.-3. ročníků absolvují od 7. do 11. září 2020 povinné pobyty v plenéru. Informace pro jednotlivé obory: design a fotka, keramika a socha, multimédia, grafika a malba. Oděv a obuv mají týdenní program ve škole s výjezdy. Další podrobnosti se žáci dozví od svých oborových vedoucích při zahájení školního roku. 

 

Čtvrté ročníky budou mít v plenérovém týdnu povinnou prezenční blokovou výuku maturitních předmětů. ROZPIS VÝUKY

TÝDEN UMPRUMÁKEM 16. 7. 2019

Letos poprvé ožívá umprumka i v průběhu letních prázdnin, kdy se realizují dva týdny příměstských táborů s názvem Týden umprumákem. Tento týden běží úspěšně první turnus a od 17. srpna bude ještě turnus druhý. Děti si během pěti dnů vyzkouší na několika oborech základní techniky a volnou tvorbu.

Podrobné informace a fotodokumentaci najdete ZDE

Televizní reportáž o táboře ZDE.

HEZKÉ LÉTO! 30. 6. 2020

Všem žákům a učitelům přejeme krásné léto a těšíme se na vás v září. Informace pro budoucí první ročníky budou zaslány v průběhu prázdnin poštou. Nástup do školy je v úterý 1. září v 8.00 hodin, slavnostní zahájení pro první ročníky bude v 10.00 hodin.

Od 7. do 11. září jedou všechny obory na plenér - podrobnosti vám sdělí vedoucí oborů (1. ročníky dostanou informace poštou).

Jakékoliv dotazy směřujte na zástupkyni ředitele Věru Gabrhelíkovou (gabrhelikova@supsuh.cz)

3. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 24. 6. 2020

Ředitel školy vyhlašuje 3. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2020/2021. Jedná se o obory Modelářství a návrhářství obuvi a módních doplňků, Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu a o Kamenosochařství. Přihlášku je nutno doručit do školy poštou nebo osobně do 8. července 2020. Talentové zkoušky proběhnou ve čtvrtek 23. července 2020

Formulář přihlášky ZDE

Podrobná kritéria k talentovým zkouškám ZDE

VÝSTAVA V MORAVSKÉ GALERII A FINÁLE SOUTĚŽE MUS?

Studenti oboru multimédia a malba vystavili své práce v rámci kolektivní výstavy Motýlí efekt v Moravské galerii v Brně. Téma vyhlásila galerie současného umění DOX v Praze, studenti se svými pracemi zapojili také do soutěže Máš umělecké střevo? a postoupili do celostátního finále s největším počtem prací. Odnesli si 2.místo za instalaci „Kdo stojí ve dveřích?“, kterou vytvořily Adéla Podrazká, Marta Satorová a Natálie Klusalová, nejzajímavější projekty postupují na mezinárodní přehlídku. Naše škola získala ocenění za výjimečný pedagogický počin. 

Více o projektu ZDE. 

 

FOTOGALERIE Máš umělecké střevo?
INFORMACE O OBNOVENÍ VÝUKY NA STŘEDNÍ UMĚLECKOPRŮMYSLOVÉ ŠKOLE UHERSKÉ HRADIŠTĚ 28. 5. 2020

Vážení žáci a rodiče, v návaznosti na pondělní rozhodnutí vlády bude možný návrat žáků do školy od pondělí 8. června 2020. Výuka bude probíhat formou praktického vyučování na oborech a jelikož bude účast žáků dobrovolná, tak souběžně bude stále fungovat i oborová distanční výuka. Teorie budou uzavřeny v pátek 5. 6. 2020. Těšíme se na vás!

Ivo Savara, ředitel školy

Podrobnosti si přečtěte zde - ROZHODNUTÍ PRO OBNOVENOU VÝUKU ŽÁKŮ 1.-3. ROČNÍKU

Čestné prohlášení ke stažení ZDE

 

 

MATURITNÍ ZKOUŠKY JARO 2020 28. 5. 2020

Vážení maturanti,

1. a 2. června vás očekáváme ve škole, kde splníte písemnou část MZ - didaktické testy. Dostavte se podle pokynů z pozvánek, které vam přišly na mail. Jmenný rozpis do učeben bude v pondělí připraven ve vestibulu školy.

Ústní maturity proběhnou v týdnu od 15. do 19. června 2020. Rozpisy a maturitní komise si prohlédněte níže.

MZ 4.A  MZ 4.B  MZ 4.C

Případné dotazy zodpoví zástupkyně ředitele Věra Gabrhelíková (gabrhelikova@supsuh.cz)

VÝSLEDKY 2.KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 26. 5. 2020

Vážení uchazeči o studium, 

ředitel školy dnes rozhodl na základě výsledků talentových zkoušek o přijetí žáků ke vzdělání pro šk. rok 2020/2021.

VÝSLEDKY PŘIJAT/NEPŘIJAT ZDE

Svůj úmysl vzdělávat se na SUPŠ Uh. Hradiště musí uchazeč nebo zákonný zástupce nezletilého uchazeče potvrdit odevzdáním zápisového lístku řediteli školy, který rozhodl o jeho přijetí ke vzdělávání, a to nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne oznámení rozhodnutí (tj. ode dne zveřejnění výsledků)

Další informace u zástupkyně ředitele Věry Gabrhelíkové ( tel. 776 331 287)

 

VÍTĚZSTVÍ V SOUTĚŽI „GRAB THE READER“ 20. 5. 2020

V listopadu 2019 vyhlásil Prague Peak Fund s nakladatelstvím Macmillan desátý ročník soutěže Grab The Reader. Naše škola se letos zúčastnila poprvé. Paní Mgr. Martina Dočekalová společně se svými studentkami z 1. A představila svou běžnou práci s literaturou v hodině angličtiny. Její lekce anglické literatury zvítězila mezi 130 školami z celé České republiky. 

14. května 2020 jsme ve škole přivítali paní Mgr. Evu Kachyňovou z nakladatelství Macmillan, která nám předala výhru soutěže - knihovnu zjednodušené četby. Máme radost!

 

 

FOTOGALERIE „GRAB THE READER“
ÚSPĚCH NA STUDENTSKÉM DESIGNU 2020 15. 5. 2020

Třicátý ročník Studentského designu 2020 představil v Karlových Varech 118 soutěžních prací v pěti kategoriích. Celostátní přehlídky se zúčastnilo 35 středních a vyšších odborných škol s výtvarným zaměřením. Naše škola zabodovala hned v několika kategoriích. Jitka Uhříčková získala za svou autorskou knihu, tištěnou technologií risografu, cenu Grand prix a první místo v kategorii Grafický design. Druhou oceněnou prací je dokumentární film a fotografická kniha Jana Šmacha s názvem Vles, která získala 3. místo. Práce zachycuje atmosféru v zákulisí Slováckého divadla při přípravě inscenace Les.  https://www.youtube.com/watch?v=cM6Wop8eXRc. Šimon Žák se umístil na 3. místě v kategorii Oděv, obuv, textil (kolekce Alien) a Silvie Gajdůšková získala 4. místo (kolekce dámské obuvi Glow). V kategorii Produktový design obsadila 9.místo Johana Kania. Všem gratulujeme!

 

FOTOGALERIE STUDENTSKÝ DESIGN 2020
MATURITNÍ ZKOUŠKY 14. 5. 2020

Vážení maturanti,

písemné MZ se budou letos konat pouze formou didaktických testů - 1. 6. v 8:00 DT matematika, 1. 6. ve 13:00 DT anglický jazyk, 2. 6. v 8:00 DT český jazyk a literatura. Pozvánky na mail vám budou odeslány v pondělí 18. 5. 2020.

Ústní MZ budou v týdnu od 15. do 19. 6. 2020 - podrobný rozpis bude zveřejněn příští týden.

Ředitel školy jmenoval maturitní komise pro jednotlivé třídy:

4.A, 4.B, 4.C

HYGIENA A BEZPEČNOST PŘI NÁVRATU DO ŠKOLY 4. 5. 2020

Žáci, kteří využijí možnosti přípravy k maturitě a nastoupí k výuce 11. 5. 2020, budou dodržovat pravidla vycházející z nařízení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, která současně stanovuje i ředitel školy.

 

HYGIENICKÁ A BEZPEČNOSTNÍ PRAVIDLA PRO POBYT VE ŠKOLE

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění

 

 

INFORMACE PRO MATURANTY 29. 4. 2020

Vážení maturanti, 

zde máte podrobné informace o organizaci vašeho možného nástupu do školy 11. 5. 2020. Veškeré dotazy směřujte na gabrhelikova@supsuh.cz

INFORMACE PRO 4.ROČNÍKY

Zobrazit všechny novinky