PROJEKT OTEVŘENÉ BRÁNY 14. 5. 2018

Žáci oboru Grafický design spolupracovali pod vedením akad. malíře Kamila Mikela (vedoucí oboru) na projektu Otevřené brány, který vyhlásil Zlínský kraj. Vytvořili pexeso, Kostel a co je v něm, které bude v rámci propagace Zlínský kraj používat. Ocenění práce a poděkování žákům a vedoucímu oboru z kanceláře hejtmana k nahlédnutí zde.

VÝSTAVA PRESTIŽ(E) 20. 4. 2018

V Galerii Vladimíra Hrocha v Klubu kultury v Uherském Hradišti bude od května k vidění výstava prací žáků z oboru Multimediální tvorba. Práce vznikly ve spolupráci s firmou Moleda a zaměřují se na propagaci obuvi. Vernisáž se uskuteční 9. 5. v 17:00 a výstava potrvá až do 7. 6. 2018

BARUM FASHION 29. 1. 2018

V novém projektu Barum Fashion pracovali žáci oborů Design obuvi a Design oděvu s materiálem, který se používá při výrobě pneumatik.Textilní kord, tento čistě technický materiál, který má významné fyzikální vlastnosti, má i pozoruhodné vlastnosti vizuální. Stal se tak velkou inspirací a výzvou mladým výtvarníkům, kteří si musí umět poradit s každým materiálem. Vznikly modernistické oděvní kreace, které nejsou běžně nositelnými oděvy, ale ukazují na krásu materiálu, kterou by běžný uživatel v pneumatikách asi nehledal. Práce našich žáků budou ve vstupní hale Barumu vystaveny až do září. 

 
PLAKÁT Z UMPRUMKY NA FOLKLORNÍM FESTIVALU VE STRÁŽNICI 4. 12. 2017

Veronika Burešová ze 4.ročníku oboru Grafický design vyhrála v soutěži na tvorbu plakátu pro „73. MEZINÁRODNÍ FOLKLORNÍ FESTIVAL STRÁŽNICE 2018“, kterou vyhlásil Národní ústav lidové kultury ve Strážnici. Gratulujeme!

 

Spolupráce s firmou Baťa 21. 9. 2017

Několikaměsíční spolupráce firmy Baťa s uherskohradišťskou umprumkou vyvrcholila v květnu slavnostním předáním cen v rámci akce Baťa Bullets, která proběhla ve třetím podlaží prodejny Baťa na Václavskem náměstí. Akce se zúčastnili žáci oboru Grafický design, Užitá fotografie a Multimédia, bylo vystaveno 24 prací a 5 vybraných autorů bylo oceněno. Díla žáků jsou též k vidění v prodejně Footshop na ulici Bubenská. Odkaz na článek o akci.

 

Spolupráce s firmou Baťa
SPOLUPRÁCE S ASOCIACÍ WESTERNOVÝCH STŘELCŮ 7. 9. 2018

Antonín Kindl, Bolek Klička, Jan Šmach a Prokop Findeis, studenti 4. ročníku oboru Multimediální tvorba, dokumentovali Mistrovství Evropy v kovbojské akční střelbě, Days of truth, které se konalo v srpnu 2018 v Opařanech. Součástí projektu byla tvorba fotografické dokumentace, video dokumentace a propagačních sestřihů. I přes náročné pracovní podmínky, plné prachu a olova, se studenti plní pozitivních dojmů vrátili bez střelných zranění. Ukázky jejich práce (odkazy na videa na youtube): Days of truth Wild bunch Main match