Plenér oborů Keramika a Multimediální tvorba

Žáci oborů Keramika a Multimediální tvorba absolvovali podzimní plenér v krásném prostředí Hostýnských vrchů. Ubytováni byli v Hotelu pod Šaumburkem, který se stal zázemím pro jejich tvůrčí práci i společné aktivity. Během několika dnů se studenti věnovali kresbě, malbě i land artu, kdy se inspirací stala okolní příroda. Plenér obohatila také zajímavá přednáška kolegy Richarda Vodičky o land artu, která přinesla nové pohledy na tuto výtvarnou disciplínu.

Nechyběl ani společný táborák a večery plné příjemné atmosféry, které podpořily vzájemnou spolupráci a přátelské vztahy mezi studenty. Plenér byl pro naše studenty nejen příležitostí k rozvoji odborných dovedností, ale také k prožití inspirativního času v přírodě, mimo školní prostředí. Věříme, že zkušenosti a zážitky z tohoto pobytu se promítnou i do jejich další tvorby.

  Prosím čekejte...