spolupráce s firmami

dsc09713.jpg (2.64 MB)

VÝSTAVA PRESTIŽ(E)

Spolupráce s firmou Moleda

V Galerii Vladimíra Hrocha v Klubu kultury v Uherském Hradišti byla k vidění výstava prací žáků oboru multimediální tvorba. Práce vznikly ve spolupráci s firmou Moleda a zaměřují se na propagaci obuvi.

dsc09714.jpg (3.65 MB)

BARUM FASHION

Využití netradičních materiálů

V novém projektu Barum Fashion pracovali žáci oborů design obuvi a design oděvu s materiálem, který se používá při výrobě pneumatik. Jedná se o textilní kord, čistě technický materiál, který má významné fyzikální vlastnosti a disponuje i pozoruhodnými vlastnostmi vizuálními. Mladým výtvarníkům, kteří si musejí umět poradit s jakýmkoliv materiálem, se stal velkou inspirací a výzvou. V našich ateliérech vznikly modernistické oděvní kreace, které nejsou běžně nositelnými oděvy, ale ukazují krásu materiálu, kterou by běžný uživatel v pneumatikách těžko hledal. Práce našich žáků byly vystaveny ve vstupní hale Barumu.

1505996261bata_bullets007.jpg

SPOLUPRÁCE S FIRMOU BAŤA

Vizuální ztvárnění legendárních tenisek

Několikaměsíční spolupráce firmy Baťa s uherskohradiš­ťskou Umprumkou vyvrcholila slavnostním předáním cen v rámci akce Baťa Bullets. V prodejně Baťa na pražském Václavském náměstí přivítali žáky oborů grafický design, užitá fotografie a multimédia. Bylo vystaveno celkem 24 prací, pět vybraných autorů bylo oceněno. 

start21art.jpg (295 KB)

start21art

soutěž

NADACE KUBIKUM s podporou společnosti CENTRAL ART REGISTER vyhlašuje další, tentokrát česko-slovenský ročník výtvarné soutěže určené pro vybrané studenty čtvrtých ročníků středních škol s uměleckým zaměřením pod názvem START21ART.
Cílem soutěže je podpořit a zpropagovat tvorbu mladých umělců na startu jejich profesionální kariéry. Připravit je na uměleckou praxi a povolání, pomoci jim získat zkušenosti, autorské dovednosti a prezentovat se široké veřejnosti prostřednictvím on-line prostoru.

20201228g-013-zlin-sirka-mala.jpg (3.29 MB)

PROJEKT OTEVŘENÉ BRÁNY

Spolupráce se Zlínským krajem

Žáci oboru grafický design spolupracovali pod vedením akademického malíře Kamila Mikela, vedoucího oboru, na projektu Otevřené brány, který vyhlásil Zlínský kraj. Vytvořili pexeso s názvem Kostel a co je v něm, které bude v rámci propagace Zlínský kraj používat.

logouh.jpg (73 KB)Spolupráce s městem
Uherské Hradiště

Podpora rozvoje aktivit pro mládež a vzdělávání

Město Uherské Hradiště v rámci dotačních programů, které jsou vyhlašovány několikrát během roku podpořilo žáky Střední uměleckoprůmyslové školy Uherské Hradiště. V roce 2022 byla finančně podpořena účast na soutěžích Máš umělecké střevo a malířské soutěži Oskar 2022 Žákům tak mohly být zakoupeny nadstandartní materiály a tisky pro vznik výtvarných děl. Jménem vedení školy velmi děkujeme!

  Prosím čekejte...