mezinárodní ocenění Kristýny Mackové

Kolegyně Kristýna Macková se svojí bakalářskou prací získala stříbrnou cenu v C-IDEA Design Award. Soutěž propojuje vynikající designéry a dává jim příležitost spolupracovat na mezinárodních výstavách, účastnit se slavnostních předávání cen a mezinárodních akcí. Porotu tvoří více než třicet zástupců významných designérů a pedagogů z různých dvaceti zemí.
Cena C – IDEA Design letos obdržela příspěvky z 37 zemí a regionů, do závěrečného hodnocení se zapojilo 48 porotců. Všechny příspěvky byly posouzeny týmem mezinárodní poroty. C-IDEA Design Award tvoří více příležitostí pro vynikající designéry ke komunikaci a spolupráci na výstavách, udílení cen a mezinárodních akcích.

Bakalářská práce – ,, V souladu s přírodou" získala stříbrnou cenu v kategorii Industrial design
Tuto práci jsem tvořila na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě.
Hlavním tématem bakalářské práce bylo vytvořit ekologický design do interiéru, který klade důraz na harmonii udržitelného designu, který je důkazem toho, že může jít ruku v ruce s funkčností a estetikou.
Výsledným produktem je instalace variabilní akustické ,,živé stěny,, která je sestavena z modulů vytvořených z kompozitního přírodního materiálu vhodného do interiéru. Akustickou stěnu doplňují svítidla ze stejného materiálu.

Cílem práce bylo vytvořit design přírodních produktů. Součástí práce jsou tkané deky, realizované ze 100% vlny ve firmě Kubák, tkalcovna Strmilov, k.s.

https://cidea-union.com/2022-about/

  Prosím čekejte...